Zadzwoń do nas 71 784 70 43
Godziny pracy 8:00-16:00
Zaporoska 35 53-519 Wrocław
Close
Zaporoska 35 53-519 Wrocław
71 784 70 43 biuro@airvent.com.pl

SUM

Oprogramowanie do zarządzania systemem wentylacyjnym

Opis

SUM

Oprogramowanie do zarządzania systemem wentylacyjnym

Obecnie większość nowych budynków projektuje się tak, aby osiągnąć najwyższy możliwy poziom energooszczędności, który określa zarówno łatwą i tanią obsługę jak i dobrze wentylowany obiekt przez cały rok. Jest to możliwe do osiągnięcia tylko w sytuacji, w której stworzony zostanie kompleksowy system automatycznej regulacji, który poprawi ogólną funkcjonalność i możliwości  systemu wentylacji i klimatyzacji. Tworząc system, który byłby w stanie elastycznie dostosować się do wymagań i miałby na celu zapewnienie idealnego klimatu w pomieszczeniach w każdym miejscu i w każdym czasie, należy wziąć pod uwagę wszelkie niebezpieczeństwa i przeszkody już na etapie projektowania.
Aby zapewnić wydajną i optymalną pracę dowolnego systemu wentylacyjnego, wymagane jest zautomatyzowane rozwiązanie z optymalizacją funkcji, które dostosowują się do stale zmieniających się warunków wewnętrznych i zewnętrznych. W tym celu opracowaliśmy własne rozwiązanie: SUM.

Funkcja

SUM to przemysłowy serwer Plug & Play dostarczany z zaprogramowanymi modułami optymalizującymi. Dzięki połączeniu z siecią Internet SUM można łatwo obsługiwać z odległych miejsc na wielu platformach. Naszym celem leżacym u podstaw rozwoju SUM było posiadanie kompletnego i przejrzystego wglądu w parametry klimatyczne w kontrolowanych pomieszczeniach. Dzięki aplikacji internetowej SUM użytkownicy są w stanie doprecyzować wszystkie ustawienia systemu wentylacji dla każdego pomieszczenia, strefy lub piętra w budynku, które następnie SUM będzie automatycznie kontrolował. SUM integruje wszystkie elementy automatyki systemu ControAir w przejrzystym i przyjaznym użytkownikowi interfejsie (UI). UI oparty na planie budynku zapewnia użytkownikowi łatwą kontrolę systemu. SUM archiwizuje wszystkie parametry pracy systemu, które można wyświetlać za pomocą przejrzystego wykresu.

Brak
Brak