Zadzwoń do nas 71 784 70 43
Godziny pracy 8:00-16:00
Zaporoska 35 53-519 Wrocław
Close
Zaporoska 35 53-519 Wrocław
71 784 70 43 biuro@airvent.com.pl

Airvent to rodzinna firma, założona w 1990 roku, należąca do grupy firm zatrudniających łącznie ponad 400 osób w całej Europie. Jest ona własnością węgierskich, duńskich i szwedzkich podmiotów prywatnych. Pozostali członkowie grupy to Klimatbyrån AB w Szwecji i Netavent A/S w Danii, którzy dołączyli do nas w 2014 r. Posiadamy ponad 40 lat doświadczenia w projektowaniu, produkcji i sprzedaży produktów przeznaczonych do klimatyzacji, wentylacji, oraz oprogramowania i kontrolingu.

Dostarczamy rozwiązania systemowe w celu zapewnienia energooszczędnego, zdrowego i komfortowego klimatu w pomieszczeniach budynków mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych i publicznych. Nasze główne biura i zakład produkcyjny znajdują się w Kecskemét na Węgrzech.

W Airvent mocno wierzymy, że nasze produkty powinny odzwierciedlać nasze podstawowe wartości. Poprzez rozwiązywanie złożonych problemów technicznych, możemy ułatwiać życie i pracę naszych partnerów. Z dumą wspieramy naszych klientów szybkimi ofertami, szybkimi dostawami i profesjonalną pomocą przy rozwiązywaniu trudnych problemów technicznych. Charakteryzuje nas pokora i twarde stąpanie po ziemi, co przekłada się na duże zaufanie, jakim przez wszystkie lata nas obdarzano.

Produkty

Projektujemy, produkujemy, rozwijamy i sprzedajemy produkty do wentylacji domowej, komfortowej i przemysłowej. Naszym celem jest dostarczanie produktów oraz systemów z zachowaniem najlepszej ich funkcjonalności i jakości wykonania. Obecnie linia produktów Airvent składa się z central wentylacyjnych, belek chłodzących, jednostek VAV, małych elementów instalacji wentylacyjnej, oprogramowania i automatycznych systemów sterowania. Wierzymy w budowanie długoterminowych relacji z naszymi klientami oraz partnerami, a także staramy się szukać nowych wyzwań. Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów, każde z naszych rozwiązań jest indywidualnie dopasowywane do ich potrzeb.

optimair

Produkcja

Zakład produkcyjny w Kecskemét na Węgrzech posiada certyfikaty ISO 9001, 14001 i 50001. Oznacza to, że proces produkcji jest pod stałym nadzorem działu kontroli jakości nie tylko w zakresie jakości produkcji, lecz także w celu ciągłego minimalizowania szkodliwych skutków dla środowiska. Dzięki zrozumieniu i respektowaniu napiętych harmonogramów naszych partnerów oraz kontroli zarówno produkcji, jak i procesu dystrybucji jesteśmy w stanie wziąć pełną odpowiedzialność za projekt i jakość naszych usług.