Zadzwoń do nas 71 784 70 43
Godziny pracy 8:00-16:00
Zaporoska 35 53-519 Wrocław
Close
Zaporoska 35 53-519 Wrocław
71 784 70 43 biuro@airvent.com.pl
Sterylizator powietrza UV – kiedy i gdzie warto go zastosować?

Chcesz zadbać o jak najlepszy stan swojego mieszkania lub firmy? Twoje wnętrza muszą być nie tylko przyjazne estetycznie, wizualnie oraz zwyczajnie ładnie urządzone, jak i bezpieczne dla każdego wokół. Sterylizator powietrza UV to maszyna, która zadba o ciągłe czyszczenie wnętrza i usuwanie alergenów, bakterii czy też wirusów, które mogą wpływać na Ciebie, Twoich pracowników, Gości i Klientów!

Sterylizator powietrza UV

Czym charakteryzuje się nasze rozwiązanie? Przede wszystkim, tak jak już wspomnieliśmy, pozwoli na utrzymanie odpowiedniego stanu czystości w danym pomiesczeniu. Oczywiście, nie oznacza to, że postawienie maszyny zwolni nas od dbania o stoły, krzesełka czy biurka – umożliwi jednak redukcję wszelkiego rodzaju pyłów i wirusów, które znajdują się w powietrzu.

W związku z tym, warto zadbać o postawienie maszyny w miejscach, które odwiedzane są przez wiele ludzi. Wszelkiego rodzaju gabinety lekarskie i przychodnie zazwyczaj mają przychodnie wypełnione czekającymi na swoją kolej osobami. Dodatkowo, w placówkach służby zdrowia mogą one być chore i wydychać wszelkiego rodzaju wirusy – wówczas odpowiednia sterylizacja UV jest tym bardziej zalecana! Dzięki temu istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że Pacjenci pozarażają personel oraz siebie nawzajem

Gdzie i kiedy warto zastosować sterylizator powietrza UV?

Oprócz wymienionych już przychodni i klinik, które warto wyposażyć w nowoczesną maszynę na cały rok, a już szczególnie w okresie podwyższonej zachorowalności, wiele innych miejsc może również skorzysta z dodatkowej ochrony przed chorobami, wirusami czy alergenami. Urządzenie od AirVent sprawdzi się więc w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich, czy też w salonach tatuażu – czyli wszędzie tam, gdzie Klienci spędzają dłuższy okres czasu. Wszelkiego rodzaju urzędy lub firmy, w których trzeba pojawić się osobiście i czekać na obsłużenie (jak na przykład banki) to miejsca, w których aż prosi się o sterylizator powietrza UV.

Oczywiście, nie są to jedyne miejsca, w których warto zadbać o ochronę przed wirusami. Nasze rozwiązanie sprawdzi się w sklepach, punktach usługowych czy muzeach. Warto stosować je cały czas – jak pokazała pandemia koronawirusa, ochrona jest ważna ciągle, nie tylko w jesiennym okresie zwiększonej zachorowalności.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *